Zabezcen.pl to centrum handlowe, które ma na celu dać ci jedną rzecz: pomóc i doradzić użytkownikom przy zakupie dowolnego produktu.
Faq

Ilość kategori w naszym serwsie jest nieograniczona. Możesz porównać zarówno ceny odziezy, elektroniki aż po meble i zabawki dla dzieci.

Nie. Zabezcen to po prostu serwis informacyjny. Pomagamy znaleźć najlepsze produkty w najniższej cenie. Zakupu produktu możesz dokonać przechodząć na stronę sprzedawcy.
Większość cen jest aktualizowana automatycznie co najmniej kilka razy dziennie.Jednak Zabezcen nie gwarantuje poprawności cen. Dlatego ważne jest, aby przed dokonaniem zakupu dokładnie sprawdzić cenę na stronie internetowej sprzedawcy, aby upewnić się, że cena widoczna w Zabezcen jest aktualna i poprawna.
Gromadzimy sklepy internetowe, i za pomocą mechanizmu przypisujemy wszystkich sprzedawców, którzy mają w swojej ofercie ten sam produkt i konkurują ceną. Nasz serwis ma pomóc Ci w znaleźieniu najlepszej ceny poszukiwanego produktu. Sprzedawcy są sortowani od najniższej ceny do najwyższej.