O nas

Porównywarka cen

About Us
Aby podjąć najlepszą decyzję, dobrze jest mieć wszystkie fakty na wyciągnięcie ręki.

Chcemy, abyś kupił odpowiedni produkt za najlepszą cenę. Dlatego gromadzimy jak najwięcej faktów i właśnie dlatego opracowaliśmy jeden z najbardziej wszechstronnych filtrów na świecie. Nasz filtr pomaga znaleźć produkty odpowiadające Twoim potrzebom. Chcemy, aby wszyscy konsumenci kupowali produkty po właściwej cenie. Dlatego zbieramy ceny ze wszystkich sklepów internetowych, które znamy. Zawsze możesz ufać, że wyświetlamy najniższą cenę na górze naszych stron produktów, ponieważ nie chcemy aby żaden z naszych Klientów "przepłacił" !

Dla Ciebie jako konsumenta możesz korzystać zupełnie za darmo z naszej usługi porównywania cen i produktów. Nie zarabiamy na sprzedaży niczego i nie chcemy, abyś kupował więcej, niż to konieczne. Naszą misją jest poprowadzenie Cię do najlepszego zakupu, kiedy zdecydujesz się na wybrany produkt. Zabezcen zarabia na podpisywaniu umów ze sklepami, dzięki czemu pobieramy je za każdym razem, gdy trafisz na ich stronę. Niezależnie od tego, zawsze pokazujemy wszystkie znane nam ceny i zawsze możesz ufać, że pokażemy je od najniższej do najwyższej. Zawsze budujemy naszą usługę wokół ciebie jako konsumenta.
Jesteśmy nową na rynku platformą porównywania cen. Zaczęliśmy w 2018 roku jako hobbystyczna działalność.Mieliśmy taką samą potrzebę robienia dobrych zakupów i unikania złych, jak ty. Podejmuj z nami mądrzejsze decyzje zakupowe!