O nas

Porównywarka cen

About Us
Aby podjąć najlepszą decyzję, dobrze jest mieć wszystkie fakty na wyciągnięcie ręki.

Chcemy, abyś kupił odpowiedni produkt. Dlatego gromadzimy jak najwięcej faktów i właśnie dlatego opracowaliśmy jeden z najbardziej wszechstronnych filtrów na świecie. Nasz filtr pomaga znaleźć produkty odpowiadające Twoim potrzebom. Chcemy, aby wszyscy konsumenci kupowali po właściwej cenie. Dlatego zbieramy ceny ze wszystkich sklepów internetowych, które znamy. Zawsze możesz ufać, że wyświetlamy najniższą cenę na górze naszych stron produktów, ponieważ nikt nie może zapłacić wyższej pozycji w cenniku.

Dla Ciebie jako konsumenta możesz korzystać z naszej usługi porównywania cen i produktów. Nie zarabiamy na sprzedaży niczego i nie chcemy, abyś kupował więcej, niż to konieczne. Naszą misją jest poprowadzenie Cię do najlepszego zakupu, kiedy zdecydujesz się na jeden. Zabezcen zarabia na podpisywaniu umów ze sklepami, dzięki czemu pobieramy je za każdym razem, gdy trafisz na ich stronę. Niezależnie od tego, zawsze pokazujemy wszystkie znane nam ceny i zawsze możesz ufać, że pokażemy je od najniższego do najwyższego. Zawsze budujemy naszą usługę wokół ciebie jako konsumenta.
Jesteśmy nową na rynku porównywarka cen, zaczynaliśmy w 2018 roku jako hobbystyczna działalność. Założyciele mieli taką samą potrzebę robienia dobrych zakupów i unikania złych, jak ty. Początkowo usługa obejmowała fakty i ceny produktów, które sami zamierzali kupić. Podejmuj z nami mądrzejsze decyzje zakupowe!